Combitel Teleservice
Suite MKB voor Combitel Teleservice
Omdat de huidige gesprekken registratie software aan vervanging toe was kwam Combitel met ons in contact.
Combitel neemt de telefoon op voor midden- en kleinbedrijven die daar zelf niet aan toe komen. Alle telefoongesprekken worden ingevoerd in het systeem en gerapporteerd aan de het bedrijf waarvoor gebeld was.
De gesprekken module is precies wat ze zochten. Eenvoudig gesprekken invoeren, voldoende ruimte voor aantekeningen en factureren met 1 druk op de knop. De klanten van Combitel krijgen op ingestelde tijden een rapportage mail met alle nieuwe berichten.
Dat Suite MKB volledig online is maakte de overstap zeer eenvoudig, er waren geen investeringen nodig in servers of werkstations. Alles werkt online via een website en de medewerkers van Combitel kunnen hierdoor ook overal werken met het systeem, ideaal!
De klantgegevens zijn geïmporteerd uit de oude database en gekoppeld aan Exact. Dus alles in 1 keer goed geregeld. Met een paar kleine verbeteringen in het systeem was Combitel binnen 1 maand over op Suite MKB.
Opdrachtgever

Gebruikte producten
Kunnen we iets voor u betekenen?
Contact informatie